| Sclipiciii a întrebat:

Credeti ca va veni sfarsitul lumii in 2012? Eu cred ca e o prostie laughing))

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Esti prost? Nu tu Pucka00, ci Kidu_7584. In 2012 este alinierea Pamantului, cu Scoarele si cu Centrul Galaxiei! Din cauza aste se intampla nsite chesti cu energia, si creeaza dezastre pe Pamant! De ce crezi ca a fost acel tunami la japonezi? Ce de crezi ca sunt atatea cutremure si eruptii solare? Si inca ceva, in 2012 se incheie ciclul 13 al soarelui si atunci va fi cea mai puternica eruptie solara! S-ar putea ca tehnologia sa fie distrusa si vam ramane si un timp fara curemt sad dar pe oamnei nu-i va afecta, doar daca stai in razele soarelui, radiatile solare iti fac rau, dar in casa nu te afecteaza, dar aparatura nu prea se poate proteja sad Sfarsitul lumii nu va veni, dar dezastre vor fi... sad nu ma injurati, eu nu vreau sa fie asa, dar netul si oti specilistii spun asta, si TV-ul si toate crying

13 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Buna!laughingNu cred...eu cred doar ca...nici nu mai stiu ce cred*upss*laughingCred ca toti cred ca vor dar eu sigur cred ca va fi sfarsitul dar nu asa de repede, dar daca va fi sa fie!laughing

| Karinakari99 a răspuns:

Tu ştii că azi era programat? Un moş a zis că vine sfârşitul lumii pe 21 octombrie 2011, adică azi! Şi nu cred că vine nici azi, nici în 2012!

| sorinL1 a răspuns:

Fiecare civilizatie a masurat timpul diferit. Crestinii zic ca pamantul are 2011 ani (anul 0 = nasterea lui Iisus) insa mayasii/aztecii nu cred ca au tinut cont de asta. Sa nu mai zic de evrei.

| xAlexis a răspuns:

Doar Dumnezeu v-a sti cand va fi Sfarsitul Lumii!

| Barmaleus a răspuns:

Prostie clara...

| Depay a răspuns:

Esti clasa a-II-a?

| Depay a răspuns (pentru introduaicinumele):

Omule numai Dumnezeu stie cand va veni sfarsitul lumiwinking

| introduaicinumele a răspuns (pentru Depay):

In 2012 NU ESTE SFARISUL LUMII! ai dreptate doar Dumnezeu stie, dar in 2012 se va intampla ceva, dar nu trebuie sa ne speriemwinking

| introduaicinumele a răspuns (pentru Depay):

Esti prost? Nu tu Pucka00, ci Kidu_7584. In 2012 este alinierea Pamantului, cu Scoarele si cu Centrul Galaxiei! Din cauza aste se intampla nsite chesti cu energia, si creeaza dezastre pe Pamant! De ce crezi ca a fost acel tunami la japonezi? Ce de crezi ca sunt atatea cutremure si eruptii solare? Si inca ceva, in 2012 se incheie ciclul 13 al soarelui si atunci va fi cea mai puternica eruptie solara! S-ar putea ca tehnologia sa fie distrusa si vam ramane si un timp fara curemt sad dar pe oamnei nu-i va afecta, doar daca stai in razele soarelui, radiatile solare iti fac rau, dar in casa nu te afecteaza, dar aparatura nu prea se poate proteja sad Sfarsitul lumii nu va veni, dar dezastre vor fi... sad nu ma injurati, eu nu vreau sa fie asa, dar netul si oti specilistii spun asta, si TV-ul si toate crying

| VeveAnn a răspuns:

E o prostie...Asa a zis ca va veni sfarsitul lumii in 2000 si nu s-a intamplat ...Nu e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred ca va venit.

Răspuns utilizator avertizat
| BlueOctober a răspuns:

Sfarsitul lumii nu cred ca va veni...insa ceva se va intampla eu cred ca incepe pur si simplu o alta era,cu toata tehnologia asta o sa invatam sa traimm mai simplu dar de fapt va fi mai complicat, nu cred ca daca ar fi sfarsitul lumii am fi cu totii asa de linistiti, l-am astepta in toata splendoarea.

| CristinaCrisy a răspuns:

Cel ce a prezis ca in 21 dec. 2012 va fi sfarsitul lumii a prezis si criza in care suntem deci cred ca va vi adevarat.sad eu nu cred. il iubesc pe D-zeu ...inca sunt tanara am 12 ani fac pe 31 oct.acum.