| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca wrestlingul e adevarat? Eu ma uit de 3 ani si cred ca e mai mult decat jumatate real, dar as vrea s-a aud si parerile voastre

22 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Loviturile lor nu sunt adevarate. Unul il loveste pe altul in asa fel ca sa para real si celelalt se preface ca a fost lovit. E actorie. Mai putin acele miscari de pe corzi, cum ar fi cele pe care le face Rey Misterio. Acele miscari sunt cascadorii adevarate. Oricum, necesita ani si mii de ore de antrenament ca sa practice acele miscari fara sa se raneasca. Chiar si asa, cateodata mai exista cazuri cand ceva nu merge bine si se ranesc intre ei cu adevarat. E un risc pe care ei il cunosc.

| JuStKid a răspuns:

La ce pumni si picioare si se bat ei cu scara acolOlaughing. trebuiau sa fie in spital mereu nu sa se ridice in picioare sa plece... e fake... laughinglasati prostiile ca am mai vazut pustani incercand sa faca schemele lor si au ajns prin spitale.bfta

| -=AleCS=- a răspuns:

laughing normal ca nu e adevarat
e doar un show si eu m-am uitat vreo 2 ani big grin dar m-am plictisit de eltongue
e doar o afacere
totul e prea previzibil, cum de fiecare camera e chiar la locul unde se intampla ceva importat? in culise ma refer sau stiu si eu
crezi ca daca ar fi pe bune dupa ce rup atatea mese si scauna scari etc ce sa mai zic dupa cate bataie mananca in ring fiecare wrestler ar mai fi buni de ceva? HaHa
oricum e frumos happy dar doar ca un show

app eu sunt fan Triple H happy (desi nu ma mai uit la wwe-sau oricare alta federatie de wrestling)

Bye wave

| Ana a răspuns:

Eu nu cred ca e adevarat

| BeYoU a răspuns:

Pakt ca e fals chiar e distractiv m-am uitat si eu un timp :d imi placea john cena si mickie jamesbig grin

| malaua a răspuns:

Cum sa fie adevarat ma? e totul fake
se cunoaste dupa cums e bat ca nu dau din toata forta...

sa fim seriosi acum... un animal de Batista cu o galeata d steroizi injectata pe zi, ia bataie de la un michidutza ca Rey Misterio?

| malaua a răspuns:

In concluzie sunt doar niste actori foarte talentati si niste super-atleti... dar wreslingul tot nu e adevarat

| neodesignstudio a răspuns:

Wrestlingul ete o afacere foarte bine platita. Luptatorii au fost antrenati ani de zile pentru a face schemele ce le vedem noi la TV. Un jucator de wrestling castiga daca este antrenat mai bine si daca rezista mai mult, pentru ca ei depun foarte mult efort pentru a le iesi toate schemele. Bine inteles ca mai exista si accidente dar acelea sunt facute intentionat pentru a face show-ul cat mai real.
http://www.onegames.info

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pur si simplu show! Desi necesita multa tehnica, mult lucru(la sala)(in mare parte, modelare a corpului, flexibilitate, in general forta, muschi), multe scheme, sunt intr-adevar periculoase. Mi-a povestit cineva care a vazut asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma refeream la scheme periculoase atunci cand vezi sange! Scaun in cap, masa, etc...Desi,mie personal, prea-mi par luate asa prin surprindere.Cand stii ca ai un adversar de temut, nu trimiti kiss-uri de pe corzi spectatorilor, constient fiind ca adversarul "invie"! Ha, ha!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este ma. de vreme cei vezi la tembelizor, sigur ca sunt adevarati.luptele nu sunt adevarate.scena aia e flexibila incat poti sa te trantesti pe ea de la 10 metri ca nu ai nimic. ei sunt sportivi de performanta, specialisti in lupte, si nu se lovesc decat asa cum trebuie. nu cum pot ei distruge un om.altminteri ar fi acolo ca la macelarie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wrestlingu e putin trucaj dar cei ce se dujmenesc se lupta pe bune cum a fost randy orton cu kofi jeff hardy cu pancistu ala prtost dar randy orton e mai bun rko rko

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ganditi va si voi daca aia primeste un scaun in fata credeti ca sar mai scula de jos.ati vazut cei din box cand primeste un pumn bine fixat in fata al lasa lat astia inceaseaza sute de pumni si nici macar nu se invineteste.eu zic ca nu este adevarat.sadloviturile)fan jeff si triple H

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai adevarat daca iti ei un pumn in fata esti plin de sange

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ai dreptate eu ma uit de 2 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall wreslingul ma uit din 2000 la wwe sunt fan kane dar desi as vrea sa fie adevarat nu cred totul e previzibil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu prea cred că este adevărat mai ales daca tot te-ai uitat ai văzut ce tare se lovesc este imposibil ar muri! SERIOS!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acest asa zis sport nu este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca unele meciuri sunt adevarate iar altele trucaje stau in ring o ora si nu curge nici o picatura de sange ir in unele curge in tna sunt toate meciurile adevarate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pentru ca aia primesc 1000000 pumni in fata si nu simt nimic dardaca ii lovesti cu scaunu si mai mare trucaj

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne *** cum sa fir adevarat ca daca era pan acum mureau toti sa-mi bag... da oricum si eu ma uit asa de plictisealalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca da