| Zuupass a întrebat:

Credeti in blody mary?

Răspuns Câştigător
| zanaa a răspuns:

Da si normal, ce tu nu ai auzit ca si in viata reala a murit o fata in fata la oglina din cauza asta, sa nu faci ce fac aia din film ca risti sa mori!

17 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un cocktail bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu,nu cred in asa ceva, este doar o nascocire de a oamenilor sa sperie lumea, nimic altceva.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mă, normal. În fiecare seară stau cu ea şi cântăm " Mirrors " de " ne sar capacele ".

| Roxxxxi a răspuns:

Sigur ca nu. Daca ar fi sa credem in fiecare film horror am ajunge sa nu mai iesim din casa.

| simina96 a răspuns:

Nu,mi se pare o prostie.

| Zuupass explică:

Eu da
ca e o legenda baza pe ceva realwinking

| Zuupass explică:

Mersi acum nu imi mai este frica...

| Zuupass explică:

Lol eu credeam in bloody mary si acum am aflat ca de fapt era un film si toate videoclipele erau:Fake! celui care i-am dat funda crede orice happy

| LastMimzy a răspuns:

Nulaughingnu exista asa ceva
sunt doar superstitii

| simona223 a răspuns:

Nu.e o poveste de speriat copii

| rose21 a răspuns:

Clar nu. Bloody Mary este doar un mit din folclor. Ritualurile în care o femeie se uită într-o oglindă dintr-o cameră obscură pentru a vedea faţa viitorului ei soţ, în timp ce o vrăjitoare se ascunde în întuneric, poate fi originea legendei. Acum sunt tot felul de versiuni. in orice caz, nu este nimic adevarat.

| anagrig a răspuns:

Nu exista. Am spus cand eram mai mica "Blody Mery" de nu stiu cate ori, ca aia din videoclipurile de pe youtube, dar uite! SCRIU! TRAIESC! Ce minune...

| AzazelRO a răspuns:

La fel cred si eu in Iisus...

| Zuupass explică (pentru AzazelRO):

Nu imi pasa in bloody mary crezi?

| cristina24 a răspuns:

Cum crezi ca isi fac filmele. cu intamplari reale?

| CiocolatzicaCalda a răspuns:

Nu. Sunt doar nişte superstiţii ca să sperie lumea.
La revedere!