| MeridaOcean a întrebat:

Credeti in orele fixe si semnificatia lor?

5 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Ce semnificaţii pot avea, în afară de ora 24 sau 0, când se schimbă data? Semnificaţia orelor fixe e că a mai trecut timpul şi eşti mai aproape de moarte laughing Restul sunt porcării.

| ombladon a răspuns:

Nu cred, la mine ceasul sare peste orele fixe laughing

| Demise a răspuns:

Ştiam că dacă te uiţi la o oră fixă acea oră corespunde primei litere a persoanei care te place. Dacă la asta te referi. La început credeam, dar mi-am dat seama că, cred degeaba, pentru că nu sunt adevărate superstiţiile astea.

| Xtadelo a răspuns:

NU

| Adelina004 a răspuns:

Nu...mi se pare o prostie desi mereu ma uit cand orele sunt fixe.Nu cred in asa ceva. big grin