| claudiaa a întrebat:

Credeti in Sfarsitu Lumii?

Răspuns Câştigător
| o fetitZa dulCeE :X a răspuns:

Nu cred. parca a spus ca si in 200 va veni si tot no venit laughing
deci nu cred sau asta decide numai si numai Dumnezeu noi nu avem de unde sti

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un lucru e clar:Orice inceput are si un sfarsit iar ca sa anticipezi sfarsitul trebuie sa iti dai seama cum a inceput totul.Si acum dupa atatia ani se ridica intrebari despre cum a inceput povestea omenirii. Poate ca suntem departe de adevar.Sau poate ca nu exista adevarhappy

| Eღilia62 a răspuns:

Da, cred.Lumea a inceput odata, dar trebuie sa se mai si termine.

| Cristianne a răspuns:

Nu va fi decat in 4006 asa scrie in biblie.atunci va fi un potop. fundita?big grin

| Cherisheverything a răspuns:

Bai. oricum totul o sa se termine intr-o buna zi laughing

dar e o mica problema.nimeni nu stie cand.

numai Dumnezeu decide cand se termina lumea de tot big grin

| kytty a răspuns:

Buna...am auzit multe despre acest suboect si sincer.ma cam sperie gandul.parca nu as vrea sa mor...

| kytty a răspuns:

Si sincer...la cate rautati sunt in lumea asta si la cat de mult pacatuim zi de zi... ce alt ceva mai bun pentru noi?

| 3u a răspuns:

Deci fii atent/a sa zis in 2000 ca va fi sfarsitul lumii si nu a fost. in 10. 09. 09 au aparut niste inculti care nu au stiut sa isi schimbe data au scris ca va find sfarsitul lumii in 09. 09. 09 deci clar minciuna si sa zis si la stiri... dupa aceea nu mai stiu concret cand sa facut experimentul big~bang a fost o galagie mare si la anumite posturi scria ca mai avem ~12 ore de trait si chesti nu s-a intamplat nimic in 2012 nu se va intampla nimic pentru ca ce zic ei este o minciuna. eu am un telefon nokia e65 in care calendarul e pana in 2040 sa presupunem ca merg la munte si pierd telefonul si il gaseste cineva in 2038 (asa niste date )si se pornest zvonul ca in 2040 va fi sf lumii. Spuneti-va voi parerea nu'i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| bloodylove a răspuns:

Da? uite asta nu stiam. pai nu stiu... poate chiar este adevarat dar sa nu crezi si tu ca altii ca in 2010 pentru ca nu este adevarat