| maryelena a întrebat:

Credeti in zodiac? adica vi s-a intamplat vreodata sa fie adevarat ce zice in horoscop?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi s-a intamplat dar nu in regim zilnic. Doar in regim anual sau tipizat pe zodii, caracteristici generala. Horoscopul zilnic e ceva aiurea. Nu trebuie sa te increzi in el.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Da, cred.Cred in influenta astrelor asupra noastra, a pamantenilor.Nu cred in orice horoscop, ca cele din ziare sau reviste! O ascult pe Urania si ceea ce spune ea mi-se adevereste de cele mai multe ori! Urania nu este fitecine, este profesor universitar, si preda astrologia(parca!). Uita-te si tu la zodia ta si vezi daca se potriveste!
http://horoscop-urania24.blogspot.com/

| Razvan a răspuns:

Nu cred in asa ceva, din contraoh go on
Mi se intampla fix pe doshappy

| evoke a răspuns:

Neeaoh go on Aburelichatterbox
Eu una nu cred' tongue

| stefangeles a răspuns:

Ueori mi s-a adeverit zodiacul dar nu cred ...pentru ca daca imi zici cum te cheama si ce ocupatie ai cred ca-ti pot prezice viitorul si eu nu doar un astrolog laughing

| knnight a răspuns:

Da. mi s`a intamplat!

| z8 a răspuns:

In zodiac aia zic caracteristici generale. Fiind generale iti dai seama ca o sa te regasesti pe acolo... Daca-ti zic ceva de genul : ai nevoie de bani pentru. a-ti indeplini o dorinta, ai grija cum faci rost de ei, tu ce crezi, cata lume o sa se regaseasca in aceasta generalitate? Cred ca majoritatea, d-aia se numeste generalitate happy

| maduuuu a răspuns:

De cele mai multe ori horoscopul are macar o picatura de adevar!
Mie mi s-a intamplat de multe ori sa mi se intample ce scrie in zodiac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi s-a intamplat, si de atunci credbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca s-a adeverit ceva? N-am cum sa stiu ca nu le citesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. e o mare tampenie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 25 de ani in sus numai incultii mai cred in asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu! Mi se pare o prostie! Adica ce? Se holbeaza la niste planete si pot ghici viitorul? uuuuuuu...
,,-M-am uitat cu telescopul la marte!
-Si? ce s-a intamplat?
-O.pai mi-a spus ca maine o sa ma inbogatesc la loto!
-Cred ca te-a mintit!
-De ce?
-Pt ca extragerea la loto a fost sap trecuta si se m-ai face peste o luna!
-Stiam eu ca nu am bagat la loto! Tre sa nu ma mai incred la proastii din astea!''
Oricui i s-a intamplat a fost o pura coincidenta! S-au nu?thinking