| MD0 a întrebat:

Cu cat ar putea scadea pretul telefonului iPhone 4s pana in luna septembrie?

Răspuns Câştigător
| vlady434 a răspuns:

Cam cu vreo 200-300 ron. Acum nu prea mai sunt anuntate noi brand-uri, asa ca nu o sa mai fie vreun alt contra-candidat in afara de S4. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| taken a răspuns:

Cine stie daca va scadea pretul.
Eu nu cred.Cel putin nu la noi.Am cumparat niste componente pentru PC nu cu mult timp in urma si acum toate sunt mai scumpe.
Mai vin niste scumpiri si probabil in septembrie va costa mai mult.