| PussicatDolls a întrebat:

Cu ce as putea sa-mi ocup timpul liber? love struck
Dau funda + votttt puppy dog eyes333333

Răspuns Câştigător
| MissMarina a răspuns:

Ai putea sa citesti, sa te uiti la TV, sa stai cu familia, sa dormi love struck laughing, sa iesi cu prietenii, sa intri pe net. happy si de ce nu. sa iti cauti un iubit (daca nu ai) tongue Poti face orice vreibatting eyelashes. :*

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

In niciun caz la calculator pe TPU

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Timpul liber îl poți ocupa stând cu cei dragi ție, citind, stând pe net, plimbă-te cu rolele, ieși la o bârfă mică cu prietenele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta muzica, uita-te la un film, iesi si plimba-te, joaca-te pe PC, uita-te la TV, iesi cu prietenii.

| genTlemeNNN a răspuns:

Poi ai putea sa te plimbi cu bicicleta sa petreci cu familia ta, sa te joci pe pc, sa mergi la plimbare prin oras cu pr. tai. Si mult mai multe sar trebuie sati alegi ocupatiile dupa gusturile tale.

| Metaler a răspuns:

Te joci cu degetica!
Pe mod hardcore!