| AvalohAlyn a întrebat:

Cu ce calatoriti de obicei? Autobuzul, tramvaiul, maxi-taxi sau taxiul? Ce vi se pare mai avantajos, confortabil?

Răspuns Câştigător
| frida0purple a răspuns:

Cu troleul!
Avantajos? Autobuzul, tramvaiul, maxi-taxi.
Confortabil? Taxiul, dar si autobuz, tramxai, maxi-taxi (astea cand sunt libere :d )
Oricum, m-am obisnuit sa merg cu troleul, deoarece cand merg la scoala ma lasa chiar langa scoala.

11 răspunsuri:
| Sabwy a răspuns:

Masina personala. uneori taxi:p

| Brigitta a răspuns:

Cu masina personala pe distante mici, cateodata taxi dar nu-mi place ca sunt soferi care o iau pe drumul lung crezand ca nu cunosc orasul (si asta ma enerveaza), altii conduc neprudent...
La distante mari prefer avionul, dar nici asta nu-mi prea place ca mi-e frica big grin Avantajul e ca ajung in cateva ore oriunde in Europa happy

| cLaudYu a răspuns:

Autobuzul-in fiecare zi de scoalabig grin

| ammodytes a răspuns:

Calatoresc cu autobuzul pentru ca e mai comod si ajunge mai repede la destinatie. A! Am uitat sa va spun, nu locuiesc in Romania, iar in tara care ma aflu este linie speciala pentru autobuze care nu e folosita decat in cazul de urgenta de politie si salvare, in rest doar de autobuze, asa ca decat sa circul cu masina personala o ora pana la destinatie, cu autobuzul fac 20 de minwinking

| adyth a răspuns:

Cu maxi sau taxiu, in autobuz mai rar...se pare...ca nu suport sa stau in spatii aglomerate.

| Andreea9311 a răspuns:

Maxi-taxi ca la mine in oras sunt o gramada. si dimineata cand plec la scoala nu stau sa mai astept autobuzul... asa ca m`am urcat repede intr-un maxi-taxi si gata.

| SpikE a răspuns:

Cu tramvaiul, e pe gratis laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu masina pesonala. Mi se pare cel mai confortabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da` masina personala dc n`ai pus?thinking

| Vero1 a răspuns:

Maxi-taxi...foarte confortabilbig grinbig grinbig grin

| pompieruu a răspuns:

Taxiul