| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce fel de zodie va intelegeti cel mai bine, cu care nu va intelegeti bine si ce zodie sunteti? Eu sunt berbec si ma inteleg cu 1Leu, 2sagetator si 3 gemeni.
Eu urasca taurii ca aia sunt rai. IAAAHHHHHH

13 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Cu toate

| pwp a răspuns:

Eu sunt sagetator si ma inteleg cu 1 taur, 1 leu si 2 balante
nu ma impac cu fecioarele si gemenii!

pa-pa

| Muflă a răspuns:

Păiii sunt labanță și mă-nțeleg bine cu scorpionii și vărsăreții, nu-mi merg treburile cu unii tauri (nu toți) pentru că sunt prea posesivi.

| AnemonaP a răspuns:

Eu sunt leu si ma inteleg bine cu:balanta, leu, gemeni, berbec, taur, fecioara si cred ca nu cu gemeni, sagetator si varsator

| MariusFlorentin1995 a răspuns (pentru AnemonaP):

Cu sagetatorul cel mai bine din totiwinking

| forever4you a răspuns:

NU cred in zodiistraight face

| Micheille a răspuns:

Eu sunt scorpion si ma inteleg cu toate zodiile wtfhappy

| REDSQ a răspuns:

Si eu sunt Scorpion si ma inteleg (culmea cu Taurasha mea) desi teoretic ar trebui sa fie exact opusul ca sunt in Crucea Cardinala.

| Jadeite a răspuns:

Daca vine cineva din zodia Varsatorului de ex, si spune ca nu se intelege cu cei din Rac, inseamna ca toti Racii sunt rai? Sau daca vine cineva din Balanta si spune ca nu se intelege cu Berbecii, inseamna ca Berbecii sunt rai? Nicidecum.
De-a lungul anilor m-am inteles foarte bine cu cel putin o persoana din fiecare zodie. Ce inseamna asta? Absolut nimic.
Eu de ex, am 2 prieteni foarte buni din zodia Berbec, dar totusi cunosc alti 2 Berbeci cu care nu ma inteleg asa bine. Se poate ajunge usor la situatia in care iubesti pe X1 si urasti pe X2, iar X1 si X2 sunt din aceeasi zodie.
Concluzia e, ca nu zodia conteaza, conteaza persoana.

| cretucristi a răspuns:

Eu sunt balanta, si ma inteleg bine cu fecioarele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci @NuImpartNuDauNuArat se intelege bine cu zodiile "wtf".
Lol...

| LusyLuss a răspuns:

Sunt taur si nu sunt deloc rea.haha

| Angelina123 a răspuns:

Tu urasti tauri dar eu sunt fata si sunt taur si toti ma admira si am multi prieteni eu ma inteleg cel mai bine cu raci si fecioarele...nu sunt rea daca ma cunosti o saiti placa de mine.ca sa stii nu ma laud. pup