| simonarus a întrebat:

Cu ce pot sa imi ocup timpul liber

Răspuns Câştigător
| Mary0Hellen a răspuns:

Buna! happy
Pai, poti intra pe TPU si raspunde la intrebari, iti poti crea o pagina de facebook, poti citii, poti merge la un sport, poti iesii cu prietenii, sa stai la taclale, te poti uita la filme, asculta muzica. pff. nu mai stiu!
Bafta! happy
Hope that helped

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mess?

| Euletitia a răspuns:

Buna! Sunt foarte multe posibilitati de a-ti ocupa timpul liber, important e sa alegi una care sa-ti placa cu adevarat si sa te faca sa te simti bine si sa te erlaxezi. Ai putea sa citesti(mie personal imi place mult), sa stai pe net, fie discutand cu prietenii pe mess/facebook, fie uitandu-te pe siteuri de moda, tutoriale de machiaj/manichiura-pedichiura/cosmetica pe youtube, fie citind diferite articole despre subiecte care te pasioneaza(istorie, psihologie, pictura etc), fie chiar raspunzand la intrebari pe TPU, sa iesi in oras cu prietenii sau cu iubitul, sa petreci timp cu familia, sa-ti vizitezi rudele, sa iti iei un animal de companie si sa te ocupi de le, sa mergi la shopping, sa confectionezi anumite obiete, sa te inscrii la cusrsuri de machiaj profesionist, de fotografie, pictura etc, sa faci scoala de soferi(daca ia peste 18 ani), sa practici un sport, sa inveti o limba straina alta decat inveti la scoala sau sa inveti sa canti la un instrument, sa colectionezi diferite obiecte, sa inveti sa conefcetionezi manual anumite lucruri, sa asculti muzica, dsa urmaresti filme/seriale/progame TV etc. O zi frumoasa iti doresc!

| simonarus explică (pentru Euletitia):

Mersi de raspuns

| roxy1direction4ever a răspuns:

Da-i pe youtube si cauta artsisti necunoscuti de tine pana atunci si, cine stie, poate vei fi fan. ( daca esti plictisit asculta si tu cela mai naspa auditii de la x factor UK) Funda?

| marius3506 a răspuns:

Cu o carte

| Zendaya1999 a răspuns:

Dati singur seama.Da ok te ajut.
-Telefon;
-Ipad;
-Calculator;
-timp cu iubita/iubitujl;
tinp vu animalul de companie;
-TV
etc

funda plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz