| LoOvE a întrebat:

Cu ce pot sa-mi curat ecranu' la telefon?

Răspuns Câştigător
| BiaSiAtat a răspuns:

Cu spirt.
Pune pe o bucatica de vata (sau un disc demachiant) un pic de spirt si incepe sa stergi usor.Sa nu apesi prea tare.Cu ocazia asta sterge-ti si tastele telefonului(daca nu e cu touch screen).

Sper ca te-am ajutat si succes.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este la un magazin cu telefoane, o solutie speciala si apoi poti sa pui folie.

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna.
Eu am telefon cu touch si cand se murdareste il curat cu solutie de geamuri.Pun putina solutie si curat ecranul cu hartie igienica si dupa e foarte curat.

| CorontzGurGurul a răspuns:

Salut, cu un servetel udat intr-un colt (apa) si il stergi apoi cu partea uscata.

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Cu un servetel umed

| enverhoxha a răspuns:

Roagă-l pe WildGayZor.

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Cu servetele de ochelari sau o solutie de ecran si ii poti pune si folie de protectie.

| Lorette_4233 a răspuns:

Spirt.