| Trăie a întrebat:

Cu ce program pot edita un video?

4 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Cyber Link Power Director
Windows Movie Maker
Sony Vegas
etc.

| kire a răspuns:

Movie maker

| AndreiD a răspuns:

Virtual Dub, Sony Vegas. Daca vrei efecte gen sabii laser, explozii iti recomand After Effects.Nu e gratis.(nici unul din programele de mai sus nu e gratis dar se gasesc pe internet si free). Este cam complicat, dar si cand inveti sa-l folosesti o sa-ti placa rezultatul.

| AndreiD a răspuns:

Virtual Dub,Sony Vegas.Daca vrei efecte gen sabii laser,explozii iti recomand After Effects.Nu e gratis.(nici unul din programele de mai sus nu e gratis dar se gasesc pe internet si free).Este cam complicat,dar si cand inveti sa-l folosesti o sa-ti placa rezultatul.