| vladutzumuresan1996 a întrebat:

Cu ce program pot sa mixez sunetele dintr-un fisier audio, sa dau mai incet vocea si sa fac negativul mai tare?

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Incearca si programul "Virtual DJ", vezi ce reusesti sa faci cu el.

| ALGator a răspuns:

Nu am incercat niciodata. Adica ai o inregistrare stereo cu voce si negative pe aceeasi pista si vrei sa separi pistele cu ajutorul unui soft?
Poate merge asta:
http://www.nch.com.au/splitter/

| Julizz a răspuns:

Relatek HD Audio Manager, la mine funcționează, și am înregistrat melodii destule.