| x.nails a întrebat:

Cu ce va mai drogati de prin farmacii?

12 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

In general lumea se drogheaza cu teste de sarcina! nust daca ai auzit.
Ia incearca?! o sa fii high asa cum vrei tu?laughing

| LuS[z] a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar unii dintre noi nu practica asemenea..."sporturi".
Esti fan etnobotanice? Pai iti sugerez gradina botanica...Cine stie poate gasesti ceva interesant laughing
*oamenii cumpara de la farmacie Medicamenteeee! Ai auzit de asa ceva? Si se folosesc doar cand ai nevoie! Nu se consuma non stop ca asa ai tu chef sau ca vrei sa-ti faci rau.

| LuS[z] a răspuns:

Mai unghii...Aici nu prea e forum...in caz nu ai observat.Si mai bine frustrati decat high toata ziua laughing
Si inca ceva daca nu-ti convine... ce mai cauti pe aici?
Hai sa te vad cu stupidu'...
Acum cine mai e frustrat? laughing

| MihaiA a răspuns:

Noi suntem baieti cuminti! Nu ne drogam, nu bem nu fumam laughing

| MihaiA a răspuns:

Hai ca-ti dau eu un raspuns pertinent: Din farmacii nu ne drogam cu nimic happy Si pentru mine unu, drogurile sunt un sport pe care nu-mi permit sa-l practic la ceea ce vreau eu.

| Haydee a răspuns:

Dapoi...amoxicilina,faringosept,am luat si niste pastilute roz laughing
Acuma ma gandesc daca nu au adus ceva noubig grin

| traficanta a răspuns:

Strepsils laughing

| eububu a răspuns:

Sibutramina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma ocup cu acest sport, dar stiu ca de prin farmacie poti sa te droghezi si cu agocalmin pisathappy

| x.nails explică:

Asa cum era de asteptat numai frustrati ca si pe celalalte forumuri. Am pus o intrebare, daca stii/poti/vrei raspunzi. Daca nu vezi de treaba ta, chiar nu e necesar sa o dam in glume de forum. Terminatilor.

| x.nails explică:

@ MihaiA : inteleg de ce, doar posezi o sapca pe care scrie I

| x.nails explică:

Multumesc moderatorului care a facut dintr-un raspuns ceva ce seamana cu raspunsul unui oligofren orb. MULTUMESC! [Chiar as vrea sa mi se inchida contul.]