| Vendetta47 a întrebat:

Cu cine pot face parteneriat pe YouTube la 20 subscriberi si 121 vizionari.!

2 răspunsuri:
| VyrusEleven a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar nu poti. Pentru ca Youtube sa faca parteneriat cu tine, ai nevoie de o baza de continut audio-vizual (video-uri) destul de variata si sa ai mult mai multe vizionari si subscriberi. Voturile pozitive conteaza si ele. Este nevoie de ceva mai multa munca. Dar cu perseverenta si ambitie, sunt sigur ca vei reusi. Bafta

| Vendetta47 explică (pentru VyrusEleven):

MS.Am crescut mult.Am parteneriat cu FULLSCREEN happy.