| AvalohAlyn a întrebat:

Cu cu ce sa imi ocup timpul mult liber?

4 răspunsuri:
| dirtyraccoon a răspuns:

Buna! Daca tot ai timp liber si vrei sa il ocupi cu ceva, fa ceva folositor pentru tine. Ceva benefic pentru tine, dar care sa iti si placa. Poti sa incepi sa faci un sport sau sa inveti o limba straina care iti place, multe persoane au invatat o limba straina doar pentru ca le placea cum suna sau pentru ca se uitau la seriale in limba respectiva. Poti sa incerci lucruri noi, se experimentezi chestii si poate o sa gasesti ceva ce o sa iti placa super mult! Succes!

| Alindinu472 a răspuns:

Poți sa te joci pe pc diferite jocuri (cs,fifa etc),pe telefon (caută pe google sau pe magazin play sau app store ), pe consola,playstation etc, sa ieși pe afara,sa te plimbi cu bicicleta,sa ieși cu prieteni,sa asculți muzica, sa te vezi cu iubita/iubitul, sa stai pe rețele de socializare, sa stai pe Youtube asculți muzica te uiți la vloggeri etc, sa te duci la cârciuma, dormi, te duci la piscina, dacă ai copii poți sa ai grija de ei

| Alindinu472 a răspuns:

Poți chiar sa stai pe TPU și sa răspunzi oamenilor la întrebări

| Flaviu2000 a răspuns:

Cu ce iti place tie mai mult.Nu stii ce iti place? Fa chestii random si vezi la ce te pricepi mai bine/ce iti place.