| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii plac melodiile lui Adrian Tutu?

Răspuns Câştigător
| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Mie... NU. Daca tie iti plac e ok. Gusturile nu se discuta. Oricum nu ma pune nimeni sa ascult dac anul vreau. Sau ai de gand sa ma obligi O_o?

10 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Mie>big grin

| anutza a răspuns:

Mie nu imi plac imi pare rau si aveam alte preferinbte la Romanii au talent sad

| Frunziix3 a răspuns (pentru anutza):

Ce preferinte?
:->

| elleme a răspuns:

Da, le iubesc. E foarte talentat love struck

| dr0wn a răspuns:

TIE.Pentru ca ai intre 9-14-15 ani si nu ti-ai dezvoltat un gust in muzica.
straight face

| Frunziix3 a răspuns (pentru dr0wn):

Exact cum zice cea careia i-am dat funda, gusturile nu se discuta! Eu doar v-am intrebat! Gustul in muzica ti-l dezvolti de cand asculti primele melodiiwinking.

| gogus a răspuns:

Mie

| Aqustic a răspuns:

Mie,mie,mie NU.

| Sufl3TzelRănith a răspuns:

Mie asa si asa happy

| 1mi2ru3na4 a răspuns:

Mieeeeee