| Myrunik a întrebat:

Cui ii place sa deseneze si de ce? Daca da ce ii place sa deseneze... Si daca stiti un site cu deseneze realizate de copp... funda

3 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Bunaaaa,
mie imi place foarte mult sa desenez.
In general desenez flori, arme din jocuri si embleme ale echipelor de fotbal, dar desenez si peisaje. Prefer desenele in creion, doar cateva le colorez(emblemele de echipe).
Un site de desene ar fi desenatori.ro, acolo sunt desene facute online de copii, si poti si tu desena.

| Notyabusinessm8 a răspuns:

Mie imi place sa desenez pentru ca asa ma destind, ies din rutina zilnica. E minunat...eu desenez mai mult "personaje fictive", deci eu am o inclinatie catre teme ca de exemplu natura, fantasy, viata, etc.

| aly333 a răspuns:

Nu imi vine niciun sit acum in minte dar imi place sa desenez, pentru ca ma distreaza si imi expun sentimentele intr-un fel pe hartie...:d imi place sa desenez peisaje, si imi plac desenele abstracte.