| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Cum a devenit Ashadow atat de popular? Adica cum de atata lume il stie?

10 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Prima data am vrut sa intreb ce-i aia. Ca sa nu par de pe alta lume, am cautat pe google si am vazut ca e acel joc pe telefon/tableta care te invata sa parchezi masina. Si mi-am adus aminte dintr-un colt de memorie (asa e mintea mea) ca acest joc iti transmite la distanta toate numerele din agenda inclusiv numarul tau de telefon.
Trecand peste acest aspect care incalca drepturile omului( de fapt nu le incalca pentru ca daca il instalezi, declari ca esti de acord cu asta, dar cine mai citeste lista de autorizari?), a devenit popular pentru ca intr-adevar face ceva, te invata ceva. Poti exersa pe telefon, zgarii cate masini vrei, intelegi cum sta treaba cu orientarea in spatiu si apoi poti sa aplici ce ai invatat in viata reala. Asadar motivul este realul folos.

| Syter a răspuns:

No fuckin' idea.

| Ashadow a răspuns:

Cine stie?

| valentingb a răspuns (pentru Ashadow):

Esti super-rock-star! laughing

| Ashadow a răspuns (pentru valentingb):

laughing mda ce noroc pe capu' meu, cred ca JB ar fi gelos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe naiba... eu nu-l ştiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e hermafrodit.

| DeKoniec a răspuns:

Producatorii au stiut sa isi faca reclama, este meritul lor tongue

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

Muncind,doar nu crezi ca l-a tras cineva la sorti...

| CersetoruVesel a răspuns:

Cine-i ala?