| JustMelavJustMe a întrebat:

Cum adaug pe cineva ca prieten? Mai exact cum trimit invitatie pe TPU. am cont de mult timp, din vacanta dar n-am intrat niciodata

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dai clic pe "Adauga ca prieten" sub avatarul celui, cu care ai vrea sa fii "prieten". Succes! Numai bine!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri pe profilul celui pe care vrei sa-l adaugi si dai clic pe Adauga prieten. Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

@Andrusca11, n-ai pentru ce. Numai bine!

| JustMelavJustMe explică:

Multumesc...

| simonna a răspuns:

Pai cand te uiti la profilul cuiva vezi ca sub imagine apare "adauga ca prieten".