| Denisss04 a întrebat:

Cum ai putea face bani pe internet? Sau cu ajutorul internetului? Suntem in 2019 si sigur exista o solutie chiar daca ar trebui sa investesti niste bani.
Are cineva vreo idee?

6 răspunsuri:
| mihail2003 a răspuns:

Da,incepe sa inveti dropshipping(shopfiy)

| Denisss04 explică (pentru mihail2003):

Mi-a mai zis un prieten de asta chiar este pe bune?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci un "nume" cu orice, aduni urmaritori, Vinzi ceva. Simplu

| mihail2003 a răspuns (pentru Denisss04):

Da,uite pe Youtube despre dropshipping

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca se pot face bani foarte buni pe internet, pe site-urile profesionale, muncind, programand sau facand proiecte de web, site-uri, CRM-uri samd.
Tu in ce esti expert?
Ce certificari/ calificari ai?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Investesti in tine, inveti programare si pe urma ai o groaza de site uri de freelance