| CristinaCristinika123 a întrebat:

Cum ai vrea sa mori?

Răspuns Câştigător
| 4Life a răspuns:

In somn, adica sa visez ceva si sa intru in acel vis si sa nu mai ies din acel vis iar in viata reala sa morwinkingtongue

18 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

În primul rând cine spune că vreau să mor?
În al doilea rând nu cred că e un lucru pe care să-l doreşti, dar, dacă e musai atunci probabil că ar fi de dorit o trecere uşoară, iar a doua moarte : uitarea, să vină cât mai târziu.

| Vögeln a răspuns:

Hm... buna intrebare. cred ca majoritatea omaenilor vor sa moara linistiti, acasa, cand le-o veni vremeabig grin... eu una m-am intrebat de multe ori:
Cum e mai bine sa mori: de frig sau de caldura? (ambele duse la extrem)... [si cu ocazia asta am pus si eu o intrebare:p]

Merci. poooop:*

| Doddel a răspuns:

Fericit si multumit de ce am realizat.

| KenJi a răspuns:

Vreau sa mor de varsta, fara prieteni in singuratate deoarece in momentul de fata nu am niciun prieten toti mi-au intors spatele si ma simt foarte rau. Tu cum ai vrea?

| StopCardiak a răspuns:

In somn sa nu simt nimic bineninteles batran ca daca mor acum in somn inseamna sufocare laughing

| Alyn1998 a răspuns:

Sacrificandu-mi viata pentru stiu si eu... cineva

| dEEk a răspuns:

La 100 de ani sau poate mai mult big grin

| dEEk a răspuns:

Batran. La 100 de ani sau mai mult laughing

| alex50 a răspuns:

Vreau sa mor cand ma dau cu parasuta, sau cand sunt cu motocicleta, sau masina.de multe ori mi s-a spus ca asa o sa mor.tongue

| isauranick a răspuns:

Prin somn e cea mai usoara moartehappy

| AnutZa_8646 a răspuns:

Dar tu cum ai vrea sa mori?
Eu, de exemplu usor si rapid fara a ma chinui mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu nu vreau sa mor. vreau sa traiesc.

| Mirela_7378 a răspuns:

De batranete.

| patrick98 a răspuns:

IN somn.

| FeTiTaDeCaRtIeRx3 a răspuns:

Calcata de o masina, peferavil impuscata in caplaughing

| jokker_9817 a răspuns:

batran si in somn

| mionel a răspuns:

Fericit.

| Realo a răspuns:

Ceva foarte rapid, fara durere...