| AnemonaP a întrebat:

Cum ar arata orasul viselor voastre?

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ca Londra!

| waXonwaXoff a răspuns:

Bere,whiskey si femei pentru. toti prietenii mei.

Nu, nu e o manea e o replica din filmul "Milionari de weekend".

| RXN a răspuns:

Nu cred ca ar fi oras, ar fi mai mult un sat de munte.Curat,linistit,cu multa verdeata,unde pot sta tolanita pe iarba si-mi pot auzi respiratia,in care pot sa adorm in fata unui foc de tabara cu o chitara in brate,cu pachetul de tigari langa, fara sa mai aud si zeci de masini trecand.
Probabil ca nu ar putea trai in continuu in felul asta, dar cu siguranta mi-as dori sa am un colt de rai care sa arate in felul asta.

| Anche a răspuns:

Un oras simplu in care toata lumea are responsabilitati si toti oamenii dau dovada de bun simt! Petru ca lumea va creste prin responsabilitate si bun simt!big grin

| Gini a răspuns:

Ca oricare alt oras care nu se afla in Romania... Imi pare raw sa o spun dar asa e...

| 1klz a răspuns:

Ciocolata, cinematografie buna si Sprite happy

| VaRogAjutor a răspuns:

Eu am deja orasul meu copilaria! mai am 2 ani si abandonez orasul crying

| Veronici a răspuns:

CURAT, cu oameni cum-se-cade, plin de lumini, cu multe obiective turistice, si multe locuri de alungat plictiseala-> ceva gen paris, las vegas, new york.

| Bulbuc_1736 a răspuns:

Ciocolata,mare (sau o piscina), Fanta Madness.si El

| lipitoOarea a răspuns:

Daca ar Pizza Hut e perfect!