| Barajag a întrebat:

Cum arata o zi din viata voastra?happy

Răspuns Câştigător
| Diav0la a răspuns:

Iata ce propun!
Ziua ideala a unei femei
08:15 - Trezire prin saruturi si gadilarea cu ajutorul unei petale de trandafir din import.
08:30 - Masurare pe cantar - 2 kilograme mai putin decat ieri.
08:45 - Micul dejun in pat (croasant, suc de portocale proaspate).
Deschiderea cadoului (inel cu diamant de 5 karate ales de partenerul atent).
08:50 - Stiri la "Shopping channel" (Mari reduceri la "Gucci").
09:15 - Baie fierbinte in uleiuri mirositoare.
10:15 - Relaxare usoara prin fitness cu ajutorul unui antrenor personal amuzant si bine cladit.
10:30 - Ingrijirea tenului, manichiura, spalarea parului, coafatul.
12:00 - Pranzul cu cea mai buna prietena intr-un restaurant.
12:45 - Intalnirea fostei prietene a partenerului si constatarea ca s-a ingrasat 7 kilograme.
13:00 - Shoping cu cea mai buna prietena (carte de credit nelimitata).
15:00 - Somnul de dupa masa.
16:00 - Primirea a 35 de trandafiri de la un admirator secret.
16:15 - Masajul cu ajutorul unui maseur privat puternic dar tandru care exclama ca nicioadata pana acum nu a masat un corp atat de delicat.
17:30 - Alegerea si incercarea imbracamintii scumpe si unicate. O mica parada de moda in fata unei oglinzi.
19:30 - Cina la lumanari. Dans si complimente.
22:00 - Dus fierbinte (singura).
22:50 - Purtata in brate pana la pat. Cearsafurile proaspat spala-te si parfumate.
23:00 - Giugiulire.
23:15 - Adormirea in bratele partenerului.

Ziua ideala a unui barbat
06:00 - Trezirea. Of, speram sa crape-n noaptea asta!
06:15 - Sex oral. Poate cu menajera, ca la ora asta…
06:30 - O lunga distractie satisfacatoare in WC cu ziarul sportiv. Poate se asfixiaza!
07:00 - Micul dejun: Snitel parizian si oua, cafea si toast, pregatite si servite de slugi goale si blonde.
07:30 - Soseste limuzina.
07:45 - Cateva pahare de whiskey in drum spre aeroport.
09:15 - Zborul in avionul particular.
09:30 - Limuzina cu sofer pana la clubul de golf (sex oral pe timpul calatoriei).
09:45 - Golf.
11:45 - Pranz: fast food, 3 beri, sticla Dom Perignon
12:15 - Fumatul trabucului.
12:30 - Golf.
14:15 - Limuzina inapoi pana la aeroport (cateva pahare de whiskey).
14:15 - Zborul spre Monte Carlo.
15:30 - Plecarea la pescuit. Toate fetele de companie sunt goale.
17:00 - Zborul acasa.
18:45 - Relaxare la WC, dus, barbierit.
19:00 - Stiri: Michael Jackson asasinat, marihuana si filmele porno sunt legalizate.
19:30 - Cina: caviar pentru aperitiv, Dom Perignon (1953), un biftec mare, inghetata servita pe sani goi.
21:00 - Coniac si trabucul in fata unui televizor mare.
21:30 - Sex cu 3 femei (toate trei cu inclinatii lesbiene).
23:00 - Masaj si scaldatul in jacuzzi cu pizza si bere.
23:30 - Sex oral pentru Noapte buna.
23:45 - Intins singur intr-un pat imens.
23:50 - Tragerea a 4 parturi, care au schimbat 4 tonalitati si l-au alungat pe caine afara din camera.
00:00 - Adormirea.

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Orice zi din viata mea difera una de cealalta mai ales acum ca a venit vacanta de vara.big grin
O sa iti descriu ziua de maine.
Ma voi scula pe la 8-9, ma voi imbraca, voi manca si ma voi duce la plaja cu o foarte buna prietena de-a mea.happy Ma voi intoarce pe la 1.happy O sa fac o baie si mai pe seara o sa ies in oras sa imi cumpar niste haine noi.happy
Cam asta e programul meu pentru ziua de maine.winking

cami
| cami a răspuns:

Din vacanta, nu?
Trezirea la.9:00.
Pana imi pregateste mama micul dejun, citesc momentan, "Dama cu camelii", pana la 10:00, sa zic.
Mananc, pana pe la 12:00. totul-i gata (mancat, spalat).
Mai citesc un pic... dupa, merg la piata. Ies afara. Dupa ce vin, intru pe TPU.
Mananc, iar ies afara, si stau pana tarziu (23:00-vai ce tarziu e whistling ), si iare revin pe TPU...cam asta ar fi orarul meu zilnic.

| Leea1234 a răspuns:

Ma trezesc la 7:30 in fiecare dimineata (de luni pana vineri)pregatesc laptele, si pachetelul baiatului, ma spal, ma imbrac si apoi ma duc sa trezesc copilul pentru a-l pregati pentru gradinita.la 9:00 intru la primul servici, pana la ora 13:30.la 14:00 i-au copilul de la gradinita si ma duc acasa.la 17:15 plec la a-l doilea serviciu pana la ora 22:00. apoi vin acasa si navighez pe internet pana adorm... a doua zi o i-au de la capat...am o viata manotona dar ce sa fac trebuie sa mai castig si vreo 2 bani(euro)dar sambata si duminica incerc sa ma bine -dispun cum pot!

| Ben. a răspuns:

Fac ochi.vad un cer imens de albastru si un soare pe masura.cobor la bucatarie. pun apa in ibric, il pun pe foc. ma duc si aprind computeru, ma-ntorc la bucatarie, pun ness, zahar si lapte in cana, torn apa fierbinte peste conglomeratul menit sa-mi agite spiritul, iau cana si vin la computer.ma uit pe TPU.nu m-a-njurat nimeni. pai clar :gabrielutzu e pe bara.ma uit in posta :notele de plata, impozite, taxe, banci etc.schimb doua vorbe pe mess cu o amica, ascult putina muzica.ies in gradina. ce flori frumoase! le pun cate ceva la iepuri. leg rosiile si castravetii.mangai cainii. s-a facut cald.ma duc in casa si-mi fac un sanvis.sunca cu paine. mai arunc un ochi pe TPU.slaba miscare. iau copiii de la autobuz. fac o salata sau o astept pe d-na benzona sa vina sa se agite prin bucatarie. am obosit. ma duc in dormitor. dau drumul la tv. coruptie la sinaia, bla, bla, coruptie la CFR, bla bla. dupa siesta trec prin bucatarie. imi caut de lucru, dar e prea cald. si maine e o zi. ma-ntorc la computer daca nu cumva l-a monopolizat d-na. duc baietii la baschet. asta chiar ca-mi place.ne-ntoarcem acasa.mancam.comentam notele de la scoala si plangerile invatatorilor.alung copiii cu pietre la dus si sa se spele pe dinti. ce zbierete .of.in fine .liniste.vad" pretty woman ". ma felicit in gand pentru televizorul cu tdt. pot sa ascult soundtrack-ul original.ma duc in dormitor. ii fac masaj cuconitzii cu cremitze anti, anti si anti.am o erectie de cate ori ii fac masaj. uneori se finalizeaza. alteori nu. fac dus. noapte buna lume.

| Brigitta a răspuns:

Mereu diferahappy Chiar nu ti-as putea zice un tipar... Cateodata scoala, cateodata nulaughing

| andreea89 a răspuns:

Nu-mi place sa-mi planific nici o zi din viata.sunt o fire spontana si in fiecare zi am un alt chef, alta dispozitie...

| Linda a răspuns:

Azi: de la 6 la 6 40 citesc ceva din Biblie (pe laptop) meditez, micul dejun. 7-9 lucrez acasa (tot pe laptop) proiecte de la seriviciu, fac lapte pentru fetita mea de 3 ani, o tin in brate, ii pun desene, de la 9 40-11 00 mai lucrez la seriviciu; imi iau puiul, il imbrac, merg la ziua unei prietene (cu peste 30 de ani mai mare ca mine - o consiliez ca are situatie relationala grea; fac lapte din nou, pregatesc mancare pentru sotul meu, ii spun poveste fetitei mele, adoarme, mai lucrez 4 ore pentru seriviciu, utlimele doua cu fetita mea in spate, pe jumatate partener de joaca al ei, pun mai multe mancaruri in frigider. fac o jumate de ora ordine in bucatarie, povestesc cu sotul meu, ne gandim pe cine sa invintam maine dupa masa la noi el pleaca cu fetita la parinti sa-i vada, vorbesc cu o prietena la telefon, vorbesc cu sora mea la telefon vreo jumate de ora, ascult 2 ore interviuri cu Dan Puric, intre timp concomitent ma uit la intrebari si pe TPU. (bininteles pentru seriviu raspund si la vreo 10 e-mailuri). Voi spune poveste fetitei mele and... ( Da si esentialul ca nu suntem racordati la nici un post tv, doar ce imi place sa aleg eu de pe internet. ca nu vreau sa ma aleaga emisiunile pe mine ci eu sa aleg)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un program de servici de unde scap la14/30 pe la 15 sint acasa un pic de masa nu foarte consistent un pic de munca in jurul casei pina la 17, stirile Pro tv despre cit de frumoasa poate fi viata, iar la 17/30 orele de sport pina la 20/30 dupa care un film, TPU sau citesc ceva pina la somn.Pa pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Ursulika! Pai sa incepem cu inceputul:ma trezesc pe la ora 11, ma duc la baie, dupa aceea mananc, intru pe mess si eventual pe TPU, raspund pe la cateva intrebari, mai vorbesc cu prietenii si se face 13:00 cand ma striga o prietena sau mai multe, ies pe strada si ma joc cu paletele sau ma plimb cu rolele, ma ud cu apa etc.etc, se face si ora 20:00 cand intru in casa, mananc(ca nu am mai papat de dimineata), intru iar pe mess sau ma uit la televizor pana la 1-2 noaptea, dupa care ma culc. (Lucruri care nu se intampla in fiecare zi)