| Brittanie a întrebat:

Cum arata o zi perfecta pentru tine?

Răspuns Câştigător
| biu5 a răspuns:

O plimbare prin muntii pustii,cu cele mai bune prietenele,urcam pe munte, respiram aer curat, ne bucuram de Romania cea sanatoasa si curata!

6 răspunsuri:
| Natashha a răspuns:

Nu exista zile perfecte, mereu exista ceva sau cineva care strica apatitia incantatoare.dar totusi imi plac zilele de toamna tarzie in care stau afara cu cineva si ma gandesc la viitor, sau cel putin cum as vrea sa arate.o zi perfecta ar fi cand ma trezesc la 8 si vad ca nimeni nu m-a cautat cu zeci e apeluri si mesaje sa-mi strice dimineata, o dimineata in care sa nu am de invatat si o dupa -amiaza probabil in natura[doar toamna atat].iar seara sa stau in casa, ori pe net la un film bun ori sa ma relaxez incercand sa desenez cevahappy. ar mai exista ziua perfecta in care ma indragostesc a "n" oara de aceeasi persoana de care m-am indragostit si prima data.happy

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Pentru mine nu exista o zi perfecta. Nimic nu e perfect in lume. Nici macar o zi straight face

| ÈριcĿ a răspuns:

Fără şcoală şi un party cu prietenii. big grin

| Garnet a răspuns:

Trezit tarziu.repet putin la pian. dupa care o plimbare nocturna prin oras cu un prieten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O zi care sa nu fie marti si, sa fie soare si, eventual, sa fiu la mare!winking

| Brittanie explică:

Adica ai vrea sa stai pe plaja, cu soarele in fata, apoi sa joci volei alaturi de prietenii.Super.Pot sa vin si eu?