| LifeFail a întrebat:

Cum arata o zi tipica din viata voastra? >:

12 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

O zi tipică din viaţa mea e uneori mai plictisitoare decât rubrica meteo. Mă duc la şcoală, stau cu prietenele, când ajung acasă intru pe TPU( fără el nu rezist), îmi fac temele şi...cam atât. În weekend mă duc la Carrefour şi stau în casă, pentru că nu am cu cine ieşi. Deci, viaţa mea e foarte "palpitantă". Mă rog, important e să găsim frumosul în toate chestiile mărunte, doar că e ca un clişeu şi devine plictisitor. În timpul săptămânii mă trezesc la 6, ca să învăţ( învăţ de dimineaţa).

| Doddel a răspuns:

Trezit devreme. antrenament/meci. scoala. acasa. pc bla bla, bla bla. happy

| Doddel a răspuns:

Deci sunteti culmea frate, imi zic programu si primesc nefolositor, n-am mai vazut asa ceva. straight face acum de ai dracu ce sunteti dati si la raspunsul asta nefolositor.

| Gabriel892 a răspuns:

La fel ca ieri si maine...

| All3 a răspuns:

Scoala si calculator... sad

| rahelyta a răspuns:

Depinde ce zi a saptamani e, la mine totul e diferit urasc monotonia big grin

| LaFee a răspuns:

Ma trezesc la 5:30, fac dus, ma machiez, mananc, ma imbrac si fug repede in statie. Iau tramvaiul sau autobuzul (depinde care ajunge mai repede, ca pana la facultate fac mai bine de-o ora), si intr-un final ajung la facultate, unde stau pana pe la 16-18 in functie de cate cursuri am in ziua respectiva. Apoi merg acasa, mananc ceva, ma schimb si ma duc pana la mall. Ajung din nou acasa, fac un dus scurt si ma pregatesc sa ies cu fetele in club sau in oras.

| Ralluca96 a răspuns:

Somn de voie-trezire -pierdere de timp-scoala[plictiseala, distractie, mestecat gume, injurat, glume despre profi]- acasa -net-messenger-baie-film-somn de voie. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala, plimbat, calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Weekend-Somn de voie până apare mama şi îmi strică visul când îmi era mai drag.Priviri aruncate spre TV, al naiba nu se apinde singur. În pătuţ e prea bine, e căldurică şi nu mă bate gândul să mă ridic.Vine mama, dechide geamul, vine frigul, fug în camera cealaltă şi e şi mai frig... fuguţa în bucătărie, dau drumu' la TV, mă uit 1 oră şi ies la o plimbare. După câteva minute de mers, încep şi fug cât pot eu de repede...de ce? Câinele vecinului, Rita, iară a scăpat din lesă, a fugit de acasă şi nu se lasă până nu capătă "a piece of me" I don't want to see. Ajung acasă, fac un duş şi intru la pc.

În timpul şcolii-Trezirea la cea mai nepotrivită oră posibilă 7:25 big grin.Caut ceva haine pentru şcoală, le calc, fac ceva iute de haleală, se face ceasul 8 fără un sfert şi trebuie să plec...ne revedem curând :-s!

| QueenA a răspuns:

Trezirea dimineata la 6:19. Niciodata mai devreme. Cafeaua si tigara, dupa care dusul de dimineata. Ai mei ma dau afara-n suturi la 6:37 sa ma duc la liceu. Ma duc in statie. Ma urc in masina. La 7:06 sunt la gara. Mai mereu urca un tip din cartier in aceeasi masina cu mine si coboara la gara. Ca si mine. Merg 20 de metri uitandu-ma la curul lui. Dupaia el pleaca. Imi aprind o tigara. Mai merg vreo 60 de metri pana la liceu. In timpul asta termin tigara. Cand ajung la liceu constat ca nu mai am tigari. Fac cheta. In final, fumez de la colegi. Dupa, mergem la ore. 6-7-8 ore de panarama. Depinde de cheful nostru. Dupaia ies. Aprind o tigara, si ma duc spre casa. Ajung acasa, imi arunc geanta pe unde apuc, ma asez in fotoliu, aprind o tigara. O termin si ma schimb. Mananc, desenez 3 floricele pe fiecare caiet si bag mesu'. Conversez inteligent. Dupa asta, ma bag in pampersi. Si astept ziua urmatoare.
Sper ca te-am putut ajuta. Daca nu o faceam, piticii de pe creier ma torturau zi si noapte, ma jur!
Hai, te-am pupat!

| IloveElasexygagica a răspuns:

TPU si muzica.
A da, si liceu.