| Bububu01 a întrebat:

Cum arhivez o poveste de pe wattpad pe iphone?

3 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Meniu- Lucrărirle mele- Setări la lucrarea pe care vrei s-o arhivezi - Anulare publicare

Dacă nu se găseşte opţiunea pe aplicatie intra din browser şi bifeaza caseta,, Desktop mode'' din setari, ca sa apara ecranul ca la pc.

| Bububu01 explică (pentru Deliiiia):

Mersi, dar nu ma refeream la lucrarile mele, ci la povesti postate de ceilalti pe care sa le arhivez, gen, se afla langa "biblioteca".

| Deliiiia a răspuns (pentru Bububu01):

Dai click pe poveste şi este un,,+ '' pe care apesi si iti alegi Lista de lecturi unde vrei s-o introduci, ori creezi una noua.