| JohnRamone a întrebat:

Cum as putea sa am un vis lucid? Mersi.

3 răspunsuri:
| LoveÈℓa a răspuns:

Am avut eu unul mai de mult.Am gasit multe site-uri in care iti spunea pasii, adica nu sunt sigura daca am visat lucid din cauza ca am facut ce spuneau respectivii pe site dar dupa vreo 2-3 saptamani am avut un vis lucid.
E chiar ciudat si interesant pentru ca fiind constienta ca sunt intr-un vis m-am aruncat de pe scoala (stii tu fara limite...) doar ca dupa s-a terminat.n-am mai avut.
http://www.eva.ro/......-3403.html

Cam ce scrie in articolul asta am facut: sa cauti indicii ca nu este adevarat si ca totul este un vis, sa-mi repet in minte ca,, o sa am un vis lucid,, etc.
Iti urez bafta /o sa ai nevoie deoarece chiar daca eu am avut unul dupa cate saptamani a fost un caz fericit dupa parerea mea.

| Xtadelo a răspuns:

Nu poti!

| gabidagau a răspuns:

Este ciudat cand visezi lucid te poti uita la un fffffilm sau poti citi o carte lucida succes