| arn64 a întrebat:

Cum as putea sa imi petrec timpul liber online? Niste site-uri cu jocuri, gen triburile ( http://www.triburile.ro/ ). Nu neaparat sa fie asemanator (ca ikariam, trvian si alte din astea), vreau doar sa fie browser game.

8 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Http://jocurimari.blogspot.com/ Poti descarca jocurile.

| arn64 explică:

Online, browser game, adica trebuie sa-ti faci cont ca sa poti juca, joci cu mai multi.

| arn64 explică:

Jocuri flash am jucat si le-am terminat rapid...am inceput sa ma plictisesc

| arn64 explică:

Daca vroiam flash nici nu mai puneam intrebarea... Flash-uri gasesc peste tot...

| bambum a răspuns:

In primul rand eu zic, daca nu ai facut-o deja, sa renunti la jocurile de genul ala, iti ocupa prea mult timp. O parte buna ar fi ca mai ai ocazia sa "socializezi" dar. totusi prea mult timp iti ocupa. Mai bine joci niste jocuri flash iar eu iti recomand www.play-zone.ro