| Leylla a întrebat:

Cum as putea sa imi petrec vacanta de iarna? si cu prietenii sau cu familia etc.

Răspuns Câştigător
| ColorBubbles a răspuns:

Ai putea dormi la prietenele tale cele mai bune, sau sa mergi la cumparaturi sau sa citesti o carte sau sa mergi la rude sau la patinoar sau la un parc de distractii...depinde ce-ti place!

2 răspunsuri:
| MertOrton a răspuns:

Pai ai 3 saptamani in dispozitie ai timp sa iti petreci vacanta si cu familia si cu prietenii daca ai 15+ cred ca mai mult o sa stai cu prieteni.
Sarbatori Fericite!

| raluca_9697 a răspuns:

Ai putea Craciunul sa il petreci alaturi de familie iar revelionul cu prietenii