| Sasukesmecherul a întrebat:

Cum as putea sa invat sa fac cu ochiul? E o chestie banala stiu.
Si daca cineva ar visa lucid luni intregi ar putea innebuni?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ochiul nu poate invata si doar partea care cuprinde memoria de lunga durata, cel mai bun este invatarea spatiala, adica daca vrei sa inveti un cuvant o legi de ceva cunoscut, de exemplu gravitatia de un mar

| Sasukesmecherul explică (pentru RAY):

Nu bro, eu ma refeream la chestia aia cand inchizi doar un ochi rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Sasukesmecherul):

Ce ai putea invata cu un ochi ca sunt curios