| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa strang mai multe likeuri la o pagina dinaia pentru fete pe facebook? Vreau ideei de promovare.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pune o poza cu Justin Bieber pe pagina.

| Alecsyyya a răspuns:

1. Trebuie sa fi activa pe pagina ta, dar si pe alte pagini mai mari (da like-uri, joaca-te jocuri, raspunde la intrebari).
2. Fa publicitate paginilor mici si mari.
3. Poti ajuta cateva pagini cu poze.
4. Organizeaza concursuri, jocuri, pune multe poze, statusuri, povesti.
5. Distribuie pag. pe profilul tau de fb.
6. Roaga prietenii sa iti dea like-uri, poate te ajuta.
7. Participa la concursuriile paginilor in care primesti publicitate.
8. Creeaza joculete „cine aduce un anumit numar de like-uri paginii primeste un cadou".

Sa imi zici daca mai ai nevoie de ceva, ca te ajut.

| anonimathebest a răspuns:

Ai putea sa pui link-ul pe facebook,la mess, pe site-uri. daca imi dai link-ul te promovez eu pe fb. a si ca sa fie mai cool pagina ai putea sa faci o rubrica de intrebari sau cv de genu, adica vreau sa spun ca poti sa publici acolo o adresa de mail unde sa iti puna fetele intrebari si raspunzi intr-o postare pe fb.

| Alexandru_Alex_1988 a răspuns:

Incearca cu trafex.info Acolo dai like, strange credite, adaugi pagina ta si apoi cu creditele stranse cumperi like-uri...e gratis
Funda?

| AndresS17 a răspuns:

Ori Share-uiesti ori dai mass-uri pe mess sau pui link pe TPU big grin!
Funda?