| LuS[z] a întrebat:

Cum ati petrecut de Paste? happy

Răspuns Câştigător
| thecakeisalie a răspuns:

Acasa cu familia si pisica happy

13 răspunsuri:
| Gregory a răspuns:

Hristos a înviat! Am petrecut Sfintele Sărbători Pascale într-o atmosferă frumoasă și liniștită, participând ca orice creștin la Sfânta Biserică (Sfânta Înviere este considerată cea mai mare și mai importantă sărbătoare), și apoi acasă. Deși au trecut și aceste Sfinte Sărbători, este bine ca bucuria Sfintei Învieri să rămână pururi în sufletele noastre. Să ne ajute Bunul Dumnezeu să avem parte de o Săptămână Luminată cu pace. Tu cum ai petrecut? O zi bună tuturor. happy

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

● M-am jucat crossfire si am ascultat muzica si am meditat.

| Akid a răspuns:

Acasa cu prietenul meu si cu parintii!big grin tu?

| Jameson a răspuns:

La biserica si acasa cu familia, eu nu merg la disco sau alte chesti.

| GabiiHaș a răspuns:

La biserica.
apoi acasa.
apoi afara cu fetele.
apoi...in pat la culcare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasă cu familia. happy

| Kyrie a răspuns:

Flotari

| 35zone a răspuns:

Am dormit.

| Arikumo a răspuns:

Cu talent. Mi se par cretine intrebarile de genul, parca era o sarbatoare religioasa, nu un prilej de petrecere

| Gregory a răspuns (pentru Arikumo):

Hristos a înviat! Arikumo, Sfintele Sărbători Pascale sunt sărbători religioase, însă cuvântul „a petrece" are multiple înțelesuri. Trebuie privită partea pozitivă a acestui cuvânt.
http://dexonline.ro/definitie/a%20petrece

| LuS[z] explică (pentru Arikumo):

A petrece nu inseamna neaparat sa mergi la petreceri ma referam la ce a facut fiecare de Paste. Daca nu erai un cretin iti dadeai seama la ce m-am referit happy

| IoNyXxX a răspuns:

Acasa cu familia.

| XalexkillerX a răspuns:

In Bulgaria la HOTELUL Kaliakra