| Phineas a întrebat:

Cum bootez un wondows...adica sa il bag pe stick si cand il bag in calculator sa se instaleze windowsul.
Cine stie sa adauge id:radu_florinel96.

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Pentru windows 7 cu windows7-usb-dvd-tool,pentru celelalte ceva mai complicat...

| anonimusFTW18 a răspuns:

Salut! din pacate, nu este atat de simplu.
In primul rand stick-ul trebuie sa fie bootabil cu windowsul
Pentru asta ai nevoie de aplicatia "Rufus"
https://rufus.ie/en_US/
Dupa ce ai facut stick-ul bootabil (Daca nu sti sa-l faci, si nu te descurci cauta pe Youtube sigur gasesti trebuie doar sa cauti "Cum sa faci un stick bootabil cu rufus") Il bagi in calculator, intrii in bios, si pui stick-ul pe primul loc de acolo
Trebuie sa mearga! bafta.