| anonim_4396 a întrebat:

Cum convertesc un videoclip de pe youtube intr-un mp3?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Intră aici www.dirpy.com,pune url-ul şi dăi download.

10 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Pe site-ul asta poti converti http://www.listentoyoutube.com/index.php

| sLowSpawN a răspuns:

Cu YouTube Downloader

| sbboy a răspuns:

Www.keepvid.com

introduci link-ul dupa care te intreaba in ce format vrei sa-l downloadezi.
Alegi MP3

| Pământul a răspuns:

In esenta, ai nevoie de un program care sa-ti permita sa descarci fisierele de pe youtube si unul care sa desparta audioul din tipul de fisier luat de pe youtube. Nu stiu exact ce sa-ti recomand, dar o scurta cautare pe google iti va da, garantat, rezultate.

| clausweet a răspuns:

Cu youtube downloader

| itsoft a răspuns:

Cautama pe id:itsoft_2011 si iti voi da un program care poti sa download dupa Youtube, Trilulilu, mp3 etc etc fara sa mai convertesti!

| IonutzMariusz a răspuns:

Simplu ci free make video convertor daca nu te descurici ia id-ul meu:dairo_moreno2008

| Aryadna a răspuns:

Http://www.flv2mp3.com/ copiaza link-ul videoclipului aici si iti va downllanda melodia.

| Mirescu_Cezar_1973 a răspuns (pentru Aryadna):

Multumesc Aryadna, a mers si a fost simplu...winking