| munteanmaria a întrebat:

Cum credeti ca va fi vremea de pasti?

17 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Ploua mai mult ca sigur

| Balooonasseeee a răspuns:

Vreme destul de bunicica. totusi nu o sa creasca gradele mai mult de 25. Paste fercit!:*

| DNSK a răspuns:

Si eu-s curios

| Seepty a răspuns:

Cred ca va fi frumoasa si insorita.

| DanielVălean a răspuns:

Cred ca ploioasa si friguroasa deoarece se zice ca asa cum e de Florii asa e si de Pasti. Si de Florii a fost vreme urata. sad

| KateMiddleton a răspuns:

Rumoasa! Important e sa fie frumos si cald in suflet in aceasta zi, dar si in tot anul!
Bafta!

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Ploioasa, urata...

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Va fi o vreme mohorata si ploioasa in care trebuie sa stai in casa si sa nu poti merge la distractie pe afara.

| vega358 a răspuns:

Ploioasa

| rememberme24 a răspuns:

Pai, se zice ca vremea de Paste este identica cu cea de florii, dar sper sa nu fie asa, caci a fost foarte urat duminica trecuta.
Partea buna: la televizor anunta ca vremea de Paste ar fi calduroasa si insorita.Deci nu ne ramane decat de sperat ca vom sarbatori Invierea Domnului pe o vreme cat de cat buna, nu ploioasa sau friguroasa

| Marina92 a răspuns:

Cred ca va fi o vreme ploioasa.

| Yellow94 a răspuns:

Buna, sunt sanse mari ca sa fie frumos, soare si pana la 20 de Grade ( sper) si cred asta pentru ca ploile n-or sa stea o vesnicie pe capu nostru

| meryy11 a răspuns:

Pai...in ce zonaa? ..in Bucuresti va fi frumos...

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns (pentru meryy11):

Depinde si in ce zona normal.

| LLLBBB a răspuns:

Eu cred ca vremea va fi placuta...de cand ma stiu de pasti nu a plouat sau a fost vreme reatongue

| xoriginal a răspuns:

Va ploua si va ninge happyhappyhappy

| Denisa_Miuta_1997 a răspuns:

Frumoasa.