| crisbebe a întrebat:

Cum credti ca arata machiajul ideal?

Răspuns Câştigător
| xDavidx a răspuns:

Salut! Moarte precum si viata de dupa moarte este foarte misterioasa... Odata meream cu bicicleta de pe un munte si am cazut am intrat intr-o stare de lesin si peste 30 de min am fost trezit de prietenii care erau cu mine... Dar de moarte nu prea matem, eu ma tem de ceea ce este dupa moarte daca dobandesc viata vesnica sau ajung in exil pentru vecie de asta ar trebui sa te temi. Oricum toti trebuie sa fiim buni ca sa trecem testul lui D-zeu si sa ajungem la el happy
Oricum BAFTA MAREwinking

7 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Hey, nu are de ce să-ţi fie frică, moartea e doar o transformare. În general ceva trebuie să moară pentru a se putea naşte altceva, aşa e şi-n viaţă, iar în cazul ăsta doar trupul fizic moare pentru a putea "creşte" spiritul.
În ceea ce priveşte minciunile... lasă-le, pentru a putea avea o viaţă mai de calitate. happy

| zăGhost a răspuns:

Mulţumim, acum arătăm toţi ca nişte aerieni care vorbesc de moarte la o întrebare despre machiaj. straight face Nu puteai pune alta întrebare?

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Nu imi e frica de moarte dc mi-ar filaughing)?

| crisbebe explică:

Asta-i ideea david ca imi e frica de ce o sa se intample dupa ea nu de ea

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Va e frica de moarte?
Nu.
ce credeti ca se v-a intampla pe urma?
Nu stiu si nici nu`mi pasa.
a fost cineva la un pas de moarte gen coma sau ceva?
maybe.
nu va copleseste cateodata un gand asa?
thinking
ce credeti ca se va intampla dupa o sa traim o alta viata?
depinde laughing
si eu am cazut in depresii. si inca sunt in ele :-s
era sa pun capat vietii happy

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Si acum de ce ai schimbat intrebarea?! raised eyebrows

| SEAL a răspuns:

Stiu cum e sa ai depresie de la ganduri ca astea, oribila stare