| tudose a întrebat:

Cum da faci sa creasca parul mai repede?

Răspuns Câştigător
| mioara_1431 a răspuns:

Te speli de 3ori/saptamana

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Unul dintre secrete este sa-i tai varfurile cam o data pe luna... Il ajuta sa creasca mai repede... Si nu se roade sau despica.

Bula
| Bula a răspuns:

Te tunzi si razi la cap de mai multe ori, te ungi cu diferite solutii vitaminizante (ex: ulei de ricin)

| Diva a răspuns:

Foloseste solutia de la Farmec anti caderii parului e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te speli cel putin de doua ori pe saptamana cu ceai din urzica si nuc, rezultatele apar imediat, ba mai mult parul are si o nuanta deosebita, e fin si matasos.Nu folosesti deloc apa ci doar ceai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu uita sa il tunzi la 3 luni si sa te tunda cineva care are mana buna happy

| georgia a răspuns:

Sa tunzi din el in luna martie.se spune ca iti creste ffffff repede si fac un tratament cu ulei de masline de 2 ori pe saptamana(te dai cu ulei, stai o jumatate de ora sau chiar o ora si te speli)si vei vedea rezultatul in mai putin de o luna.am incercat pe pielea mea si crede-ma ca dat rezultate.bafta la tratarea parului. taie din el un pic cat mai ai din luna martie. pup