| Scarlettt a întrebat:

Cum descarcat poze de pe aparat foto digital Nikon pe calculator, am cablu de date dar Cd urile cu driverele nu le mai am! Ce pot sa fac sa le transfer, ca fara drivere merge, dar cu cardul de memorie de langa baterii nu merge sa le transfer?

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Omule baga cablul usb in calculator si celalalt conecteaza-l la camera se instaleaza un soft automat nu-ti trebuie niciun cd daca nu-ti apare nimic pe monitor du-te in mycomputer jos la device si ar trebui sa-ti arate camera conectata

| Scarlettt explică:

Poti sa mi dia linkul de la driver pentru aparat digital Nikon coolpix?

| Scarlettt explică:

Coolpix A A Batteries LCD http://www.google.com/......tp?/imgres