| Kiki20098 a întrebat:

Cum e pentru voi o viata perfecta?

15 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

O viata fara griji.

| Drimmero a răspuns:

Sa fiu sanatos eu si familia mea si sa ma bucur cat mai mult de viata.

| Sn4k3 a răspuns:

Sa n-ai regrete atunci cand mori.

| danay72 a răspuns:

Azi o viata perfecta nu putem avea, deoarece toti oamenii sunt imperfecti, deci supusi greselilor. Din acest motiv e importanta atitudinea pozitiva, pentru a vedea lucrurile frumoase care se ascund printre imperfecțiuni. O inima vesela este sănătatea trupului.

| Nemessys a răspuns:

Uuu. pai
1. PC super bomba.
2. sa stau naibii singur in casa. Ca m-am tot saturat sa intre mama peste mine din 5 in 5 secunde si sa-mi zica,, nu ti-e foame? " Mai ales cand sunt cu niste prieteni pe skype si intra asa ca tancul... straight face Frate da lasa-ma naibii cu mancarea ta, am sa ma mananc cand mi-e foame.,, ok ". Iar peste 5 minte, intervine altceva. OMFG! straight face DUPA MAI LASA SI USA DESCHISA! :@
3. Colegi si prieteni cu o gandire cat mai asemanatoare cu a mea.
Si cam asta ar fi. rolling on the floor In rest, mie imi covine big grin

| Kiki20098 explică (pentru Nemessys):

big grin Dorinte care nu se pot indeplini big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine o viata normala decat o viata perfecta.

| Hexiled a răspuns:

O casa intr-un oras mediu, sau apartament. Un catel, o fata frumoasa (ca tine daca in poza esti tu) un baiat sau o fata, ori un baiat si o fata. Un serviciu lejer si cam atat

| KenNine a răspuns:

Eu unul nu cred ca exista viata perfecta.Dar daca exista as face orice as putea pentru ca toata lumea sa aiba viata perfecta nu ma mai intereseaza persoana mea.

| AleexisViol3t a răspuns:

O viata înconjurată de multi prieteni adevărați, o carieră de succes, bani, sanatate, familia mereu alaturi de mine si multa distractie

| Arii2 a răspuns:

Mancare, carti, seriale.

| EraserHead a răspuns:

O persona care sa ma inteleaga, sa tina la mine, sa traim impreuna (nu conteaza daca e fata sau baiat), o casa unde sa locuim impreuna, o pisica si o familie. Nu cer mult de la viata.

| Alex99999999 a răspuns:

Un calculator de 800€ care e imposibil pentru familia mea de ****

| Drimmero a răspuns (pentru Alex99999999):

Cum sa-ti jignesti familia pentru ca nu-ti cumpara un calculator? Da-l in... de calculator,, esti in stare sa-ti renegi familia pentru un obiect electronic?

Halal generatie vine din spate...

| Alex99999999 a răspuns (pentru Drimmero):

Normal frate ca fac asa daca in 12 ani mi au luat un telefon si cand l am stricat au turbat ca dracii