| sebastian1331 a întrebat:

Cum este drumul de la Predeal la Bran? Are serpenite ceva?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Are foarte multe serpentine, strabate foarte mult muntii Bucegi si Piatra Craiului.

1 răspuns:
| Dubaster a răspuns:

Mai exact: Intri in Predeal, treci de primul cartier, urmeaza un pod mai mare, si imediat dupa pod o iei la stanga, in directia Paraul Rece. Continui 20 km pe drumul asta, in directia Rasnov. La intrare in Rasnov o sa vezi un panou mare pe care scrie "Welcome to Dracula's country" si un indicator Bran-Pitesti. O iei la stanga si dupa aia tot inainte... Drumul prin Brasov e foarte bun, mai putin unele portiuni in judetul Prahova, care sunt si ele acceptabile.
Drum Bun!