| Alinafi a întrebat:

Cum este in statiunea saturn? trebuie sa ma duc acolo si nu stiu ce ma asteapta, raspunsuri?:*

Răspuns Câştigător
| Eoop23 a răspuns:

Statiunea Saturn este foarte tare! Pot sa-ti zic despre ea pentru ca eu in fiecare an ma duc acolo,sunt valuri foarte multe,nu sunt alge deloc,eu mereu am prins vreme frumoasa asa ca iti pot spune ca este un soare perfect pentru bronz,pe plaja se vand diferite chestii: porumb,se fac tatuaje, margele, magazine cu colace, papuci, jucarii...Gasesti orice!
Anu asta ma cuc pe 16 august!
Sper ca te-am ajutat, funda?

| Alinafi explică (pentru Eoop23):

Multumesc mult si eu urmez sa ma duc pe 12 august, inca odata mersi:*:X:X:X:

| Eoop23 a răspuns (pentru Alinafi):

Cpltongue