| fvre a întrebat:

Cum este la hotel Siret din Mamaia, daca ati fost?

Răspuns Câştigător
| AndreeaEllenn a răspuns:

Am fost acolo si am avut placuta surpriza sa ma simt excelent! Pentru un hotel de 2 stele o aripa si 3 stele cealalta, de pe litoralul nostru va pot spune deschis ca este foarte curat (curatenie la 2 zile, am cerut prosoape in fiecare zi curate si le-am primit, paturi frumos facute, maturat si spalata baia), personalul agreabil, mancarea fff buna si diversa, locatia excelenta pentru cei ce-si doresc liniste!

1 răspuns:
| Blu3Li0n a răspuns:

Hey.e foarte fruos.iti dau si un site sa vezi.http://www.google.co.in/......tp?/search
Funda?