| lollopop a întrebat:

Cum esti imbracat acum?

Răspuns Câştigător
| RoxiutzaRux a răspuns:

laughingin pantaloni scurti Albi si maieu Mov!

77 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

In pantaloni scruti albastrii si maieu negru cu semnul nike care trebuie specificat laughing.

| Razvan a răspuns:

Pijamalestraight face

| IrinaAndreea a răspuns:

Mai este o intrebare exact la fel putin mai jos. In fine.cu o rochie sport rosie, deasupra genunchilor.

daniela
| daniela a răspuns:

Maieu si sort

daniela
| daniela a răspuns:

Maieu si sort

| Sოﺁℓε a răspuns:

Pai am o bluza alb cu crem laughing si o fusta cu multe colturi de culoare argintie. u?

| mihaibrasov a răspuns:

Cu slapi in picioare.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Am zis si la intrebare cealalta: blugi scurti+un tricou colorat+lenjeria intima tongue

| mih5a a răspuns:

Pantaloni trei sfert albastri+tricou galben, albastru si portocaliu cu ceva desene pe el+scrie love angel.big grin

| Ady00pk a răspuns:

Pantaloni 3 sferturi albi(marca Baer)si tricou Adidas

| Tourniquet a răspuns:

In pantaloni 3/4 negrii si intr-un tricou roz inchis. laughing

| rosto a răspuns:

Pantaloni scurti albi si un tricou rosu cu o broasca big grin

| Mary Marry a răspuns:

In pizamale laughing
Si nu, nu ma pregatesc de somn ci ma simt comod in ele big grin

| Jane a răspuns:

In pantaloni scurti, kaki, un tricou in dungi si adidasi albi.

| gabitza_6878 a răspuns:

Vrei neaparat sa stii? sunt imbracata cu un tricou a la nationala Romania si chiloti(albi, juma' de bucalaughing) ) tongue

| w1NNNd a răspuns:

pantaloni scurt oh go on nimic mai mult

| traficanta a răspuns:

Intr-un maieu alb si niste pantaloni scurti laughing

| cockie_green a răspuns:

Cu o rochita deasupra genunchilor
tu?

| Ingerasull99 a răspuns:

Naked, sunt solo acasa.

| NoKidding a răspuns:

In boxerihee hee

| Domyno a răspuns:

Precum diavolul, de la Prada :P
http://www.cinemagia.ro/......ada-14578/

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Pff.stai sa ma uitlaughing o fustita si tricou negru cu TOKIO HOTEL:X tu?laughing

| Sapphire a răspuns:

Am observat ca ati facut un obicei in a pune intrebari inutile.
Sunt dezbracata. Bun?

| lifeistough a răspuns:

In izmene si maieu!

| Insanity a răspuns:

Un tricou albastru si pantaloni scurti rozlaughing))))

| anamariamj a răspuns:

Pantaloni 3/4 su un maieu cu spatele gol happy

| Luori a răspuns:

Pantaloni foarte scurti albi, tip gogosar. Si un fel de maieu. happy

| medex3 a răspuns:

La ce cald imi e laughing In lenjerie intimalaughing

| ladygaga a răspuns:

In pantaloni scurti si tricou