| Anonimus905 a întrebat:

Cum fac ca la Facebook atunci cand adaug poze sa imi arate pozele sus deasupra de bara unde scrie sa adaug foto/video?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Pentru a eticheta trebuie să parcurgi nişte paşi:
1.La poză jos în dreapta scrie"'eticheteaza poza"dai clic.
2.Îţi apare un chenar şi introduci numele tău de pe facebook
3.Sus în partea dreaptă scrie"Am terminat de etichetat" dai clic.
Asta e tot.

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Îţi etichetezi fotografia care vrei să apară acolo cu numele tău de pe facebook.

| Sliix a răspuns:

Heei :*
Intri la fotografii de profil si te etichetezi in pozele care vrei sa-ti apara acolo sus.
Sau poti folosi bannere : http://profilegen.com/? ref=ts
Fundaa? :*

| TeruoSan a răspuns:

Nu exisra