| sabin2766 a întrebat:

Cum fac ca la poza sa-mi apara in colt de exemplu retrica sau cam wow?

Răspuns Câştigător
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Https://itunes.apple.com/us/app/retrica/id577423493?mt=8! Scrie asta sus in bara de search! Dar trebuie platit, sau urgent trebuie sa ai Iphone!
Eu am iphone 4S, si nu imi aparea pana sa il cumpar :*.

5 răspunsuri:
| BeiiBiiiyoo a răspuns:

O editezi happy sau nu stiu... mai explica o data ca nu prea am inteles >x

| Alex1997eu a răspuns:

Trebuie sa-tie iei programul respectiv si apare la fiecare poza...

| sabin2766 explică:

Ati vazut ca la unele poze pe fb jos in colt apare retrica sau cam wow (scrie retrica sau cam wow).....care e programul ala?

| Sorina_Cercel_1982 a răspuns:

Nu stiu

| Tyrya123 a răspuns:

Pai trebuie sa ai Retrica sau Camwow. Daca ai iphone o gasesti pe appstore presupun.Eu am android si m.am uitat de curand si am vazut ca a aparut Retrica doar ca habar nu am cum se salveaza pozele poate tu sti.Camwow nu a aparut inca(pe Magazin play) au aparut doar niste facaturi care te uiti la pozele altor oameni