| Flowerz a întrebat:

Cum fac ca pe facebook unde comentez pe alte pagini sa apara pe numele paginii mele, Eu sunt Eu?

2 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

Adica numele tau sa fie numele unei pagini pe care o administrezi tu? pai te duci ep pagina si in dreapta trebuie sa scrie :Foloseşte Facebook ca...(in loc de puncte va scrie numele paginii tale) si dai click acolo, ca sa revi la profil faci la fel!

| DontHateMe a răspuns:

Scumpo a trebuit sa iti citesc intebarea de 3 ori si tot nu m-am dumerit.A si da tu esti tu ca doar el nu esti tu. Gandeste logic, te va ajuta.