| marinick888999 a întrebat:

Cum fac pe facebook sa nu ii apara unui prieten pozele sau starile mele sau etichetele, chiar daca il am la prieteni?

Răspuns Câştigător
| owneriest a răspuns:

Faci click pe lacatica de sus>Cine poate sa-mi vada postarile?>selectezi "personalizat"(chiar daca e selectat deja) si acolo poti scrie numele prietenilor care pot sa vada si care nu pot sa vada>salveaza modificarile
sper ca te-am ajutat
funda?

1 răspuns:
| Happyjump a răspuns:

Cauti poza pe care nu vrei sa o vadă respectivul prieten, sus intr-un colț e un simbol mic, dai click iti apar mai multe Opțiuni ( doar prieteni, personalizat) si scrii numele celui care nu vrei sa o vadă