| Cristinaaa a întrebat:

Cum fac puncte de cultura pe Grepolis? fundita

2 răspunsuri:
| SHARPAY1STAR a răspuns:

Nu stiu

| Alexxxis a răspuns:

Buna ca sa faci pucnte de cultura trebuie sa ai prade triumfale alea le poti face fara academia la nivelul 30winking
m-ai poti face puncte cu ajutorul jocurilor olimbice alea costa 50 monede de aur pe un sat
dar te va costa ceva daca faci cu ele
mai poti face cu teatru
iti trebuei academia la 30 si piesa de teartu construita din cladirile speciale
dar daca ai suficiente puncte pentru prade triumfale poti face cand vrei
ca sa poti sa le faci trebuei sa ataci jucatori si sa castigi batali

Fundita plzwinking